Заливка стрічкового фундаменту своїми руками

Новини

Опалубка стрічкового фундаменту своїми руками

Для створення опалубки прямо на будівельній ділянці збираються щити з обрізних дощок, як на відео. Довжина щита може бути різною, але найчастіше вона не перевищує 1-2 метра. Опалубку збивають зсередини. Цвяхи загинають назовні.

Не забудьте про дерев’яні розпірки. Це дозволить зберегти конструкцію при заливці фундамента.Сама опалубка повинна виступати на 15 см вище рівня землі. Внутрішню частину можна застелити пергаміном або плівкою, щоб не втекло цементне молочко через щілини.

Армування

Армування стрічкового фундаменту своїми руками здійснюється з використанням арматури діаметром 1,2 см. Для здійснення в’язки використовується дріт. Готовий каркас з арматури укладається на дно ями.Также використовують для в’язки зварювальний апарат.

Усередині монотонної бетонної суміші арматура повинна бути розміщена чітко

Заливка стрічкового фундаменту

Перш ніж здійснити заливку необхідно довести суміш до потрібної консістенціі.Прі перевезення бетону він може трохи затвердіти, тому його можна злегка розбавити водою. Після того як розчин залитий його трамбують вібратором спеціального дії.

Суть трамбування полягає в тому, що вона має глибинний характер.Такая трамбування виключить наявність в бетоні повітряних кишень. Після того як фундамент залитий його рівняють правилом, або кельмою.

Для того, щоб верхній шар фундаменту зберегти в належному вигляді за ним потрібно стежити. Наприклад, в жарку погоду бажано поверхню смочіть.В іншому випадку він потріскається і прийде в непридатність. Через 15 днів опалубку можна зняти.

Попередній запис
Розчин для кладки цегли своїми руками
Наступний запис
Методи укладання бетонної суміші

Подібні записи

Меню