Як правильно заливати фундамент самостійно.

Новини

Заливка фундаменту частинами

Популярний питання, наскільки заливка фундаменту частинами має право на життя. Відповідаємо — фундамент повинен заливатися відразу, представляю собою моноліт. Однак, якщо постійна я заливка фундаменту бетоном неможлива з якихось причин, можна бетонувати шарами, дотримуючись наступних правил:

Заливати фундамент частинами допускається тільки по висоті, тобто шов повинен бути перпендикулярний основанію.Обязательно в вертикальному положенні залишаються випуски арматури.Слоі необхідно пов’язати між собою арматуройПеред заливкою чергового шару, попередній обливається водою, для кращої зв’язки бетону.

Заливка плитного фундаменту частинами не допускається! Це єдиний тип підстави, де переривати процес не можна ні в якому разі.

Дуже часто забудовники задаються питанням, як правильно заливати фундамент . Перш за все, необхідно відзначити, що з точки зору технології заливання виробляти необхідно за один раз, не перериваючи цей процес.

Роботи з бетонування підстави починаються після того, як виконані всі підготовчі роботи і, звичайно ж, проведені розрахунки. Стандартна технологія передбачає наявність опалубки незалежно від типу фундаменту. Її можна змонтувати використовуючи:

  • Будівельну дошку, перетином близько 20-25 мм.Прочную і вологостійку фанеру. Цей матеріал часто використовують на великих будівельних об’єктах з великим бюджетом, однак її можна застосовувати і в малоповерховому строітельстве.Асбестоцементние труби. Це опалубка для пальового типу.

При якій температурі заливають фундамент

Заливати бетон слід тільки в теплу пору року. Причому легкий дощик або туман — це не перешкода, а велика удача.

Адже при вологості в 80-90 відсотків бетонний розчин твердне «якісніше» за рахунок оптимізації трансформації рідкої фракції в цементний камень.Разумеется, в будівельній справі існують і технології «зимового» лиття. Але такі процеси дуже складні і практично недоступні для застосування в домашніх умовах. Тому, якщо температура навколишнього середовища впала до +5 градусів Цельсія, то про заливці можна забути до наступного «теплого» сезону

Попередній запис
Чим відрізняється цементний розчин від бетону?
Наступний запис
Розчин для кладки цегли своїми руками

Подібні записи

Меню