Використання бетону в будівництві

Новини

Технологія виготовлення бетону

Для промислових масштабів бетонну суміш виготовляють в бетономішалках об’ємом 600-1200 літрів методом ретельного перемішування складових.

Для будівництва котеджів можна використовувати малогабаритні пересувні бетонозмішувачі. Це допоможе істотно заощадити, в порівнянні, якби бетонна суміш замовлялася в великих підприємствах по її виготовленню. Схоплюється бетонна суміш у часових межах від 1,5 до 4 годин, після цього відбувається загустіння.

Застосовувати воду для розрідження бетону категорично не можна, тому що це призведе до істотної втрати міцності. Якщо необхідно невелику кількість бетонної суміші, тоді можна використовувати для його приготування дощатий щит, при цьому необхідно безперервно перемішувати цемент, щебінь і пісок і поступово підливати воду.

Майбутнє бетону в будівництві

Розвиток сучасних технологій виготовлення конструкцій з бетону та залізобетону, сприяє застосуванню їх для реконструкції застарілих споруд і будівель. Наприклад, на сьогоднішній день це широко застосовується в машинобудівній, гірничо-рудних і металургійних галузях промисловості.

Бетон знайшов своє застосування для заміни старого житлового фонду, наприклад, п’ятиповерхові будинки, побудовані після війни. Також його використовують для будівництва сучасних суспільних споруд, таких як школи, готелі, лікарні, дошкільні заклади, торгові центри та інші необхідні об’єкти сучасного міста.

Бетон в будівництві

Бетон дуже широко використовується в будівництві, і це є незаперечним фактом. Його можна використовувати, наприклад, в морській воді, яка є агресивним середовищем, цього досягають шляхом введення відповідних добавок.

У всіх видах промислового, шахтного, сільськогосподарського та цивільного будівництва, застосовують бетон і залізобетон. З їх допомогою роблять елементи і деталі мостів, шпунтові опори, зводять огороджувальні та несучі конструкції

Попередній запис
Стандарти якості ЗБВ: сировина і матеріали
Наступний запис
Чим відрізняється цементний розчин від бетону?

Подібні записи

Меню