Розчин для кладки цегли своїми руками

Новини

Розчин для кладки цегли

Як зробити розчин для кладки цегли своїми руками? Для цього необхідно визначитися з тими ж характеристиками монтажного процесу, після чого підібрати пропорції цементу, води, піску або вапна і при необхідності пластифікаторів.

Приготування такої суміші для цегли ідентично приготування покупного складу. Необхідно додати певну кількість води, при замішуванні покупної суміші інформація наведена на упаковці, при приготуванні суміші самостійно кількість води береться згідно пропорціям.

Суміш для кладки цегли

Суміш для кладки цегли може складатися з декількох компонентів: цементу (марка М500), піску або вапна, води і пластифікаторів. Ці складові змішуються в певному співвідношенні, що надає суміші необхідні якості. Пропорції розчину складу відрізняються в залежності від області застосування. Наприклад, марка М25 призначена для виконання загальнобудівельних робіт, для її отримання необхідно змішати 1 частину цементу і 5 частин піску.

Пропорції розчину для кладки цегли (цементу і піску) 1: 4 дозволяє отримати розчин марки М50, 1: 3 — М75. М50 і М75 використовуються для обробки стін з підвищеними характеристиками міцності (максимальна товщина — 0,25 м), конструкцій будівельних об’єктів, що експлуатуються при підвищеній вологості, клінкерних елементів, фундаментів стовпчастого типу.

Складові розчину для цегли

Крім того, розчин кладки для цегли може містити вапно, в такому випадку співвідношення цементу, піску і вапна буде представлено: 1: 4,5: 0,5 для отримання розчину марки М50, 1: 7: 0,8 — М75 і 1: 5,5: 0,5 — М100. Такий склад підходить для виконання наземних робіт, зведення стін з цегли та великих блоків, фундаментів при малій вологості грунту, заповнення тріщин при вологості не більше 60%.

Як приготувати розчин для кладки цегли? Потрібно в бетонозмішувач додати воду, це може бути половина або третина норми, і перемішані сухі компоненти. Тривалість замісу визначається в залежності від обсягу матеріалу, що підлягає обробці. При роботі кожні 15 хвилин тісто необхідно перемішувати, що виключить його розшарування і схоплювання на відкритому повітрі.

Попередній запис
Як правильно заливати фундамент самостійно.
Наступний запис
Заливка стрічкового фундаменту своїми руками

Подібні записи

Меню