Монолітний фундамент і його особливості

Новини

Влаштування монолітної плити фундаменту

У середовищі забудовників влаштування монолітної плити фундаменту вважається найбільш популярним. Навіть на рухливих та інших видах грунтів фундамент монолітна плита проявив себе надійним і ефективним. При зведенні цього підстави велике значення має якість будматеріалів, які використовуються. Дані фундаменти не бояться тих процесів в грунті, які спостерігаються щосезону.

Плитні фундаменти вважаються плаваючими, так як підставу розміщується безпосередньо на грунті, причому всією площею.

Як застосовується плитний фундамент?

На різних ділянках можна застосовувати дані типи фундаментів. Але все забудовники при використанні фундаменту монолітна плита повинні брати до уваги одну важливу обставину. Вартість такої підстави набагато більше, якщо порівнювати його з іншими видами. Але для деяких ситуацій такий варіант можна вважати найбільш прийнятним.

Варто знати, що на такій підставі можна зводити будь-які споруди без обмежень. Монолітна фундаментну плиту має безліч цінних характеристик. Це дозволяє зводити на ній різні споруди.

Щоб побудувати будинки на такій підставі можна застосовувати:

  • дерев’яний матеріал;
  • цеглини;
  • брус;
  • керамічні, газобетонні, керамзитобетонні, пінобетонні блоки.

При цьому фундамент монолітна плита для будівництва житлових будинків випускається в декількох варіантах:

  • з глибоким заглибленням;
  • з дрібним заглибленням.

Відмінності між цими підставами зрозумілі з назви. Щоб виконати заливку підстави другого типу, потрібно вирити котлован. При цьому потрібно виконати великий обсяг земельних робіт високої трудомісткості. Але перевага такого фундаменту полягає в його високій несучій здатності. Цей тип підстави найкраще підійде для будівель масивного типу.

Наступний запис
Переваги та недоліки стрічкового фундаменту

Подібні записи

Меню