Кладочна суміш для цегли

Новини

Кладочна суміш для цегли

Кладочна суміш для цегли підбирається в залежності від умов виконання робіт, виду будівельного об’єкта, необхідної міцності, та довговічності і ряду інших чинників. Такий розчин можна приготувати самостійно або купити в спеціалізованому магазині.

Кладочная суха суміш продається в будь-якому будівельному магазині, придбати її можна без праці, але спочатку важливо визначити, скільки сухого матеріалу знадобиться на виробництво конструкції. Витрата розчину на 1м3 кладки залежить від безлічі факторів, тому його треба визначити заздалегідь, до поїздки за будматеріалами.

Марки сумішей для кладки

Кладочні суміші виступають в якості незамінною складовою в будівництві. Вони зазвичай класифікуються на: вапняні; цементні; цементно-вапняні. Між собою ці склади відрізняються по міцності, яка у кожної марки своя.

Наприклад, суміш марки М50 використовується для кладки цегли і каменю. У складі розчину міститься вапно і цемент. Цей розчин дозволяє позбавляти поверхню від шорсткостей. Крім того, тиск між цеглинами і камінням розподіляється рівномірно. Ця кладочна суміш використовується для заповнення швів, коли будівельні елементи не стикуються між собою. Надалі вдається домогтися вологонепроникності і довговічності споруди. Найбільш часто цей розчин використовується в малоповерховому будівництві. Його приготування здійснюється на майданчику.

Характеристики та сфери застосування

Сухі суміші для кладки діляться на:

Для кладки стандартного будівельної цегли найкраще підійде розсипчаста суміш для кладки на цементній основі з додаванням піску. Також існують різні додаткові добавки для вапна. Вони здатні значно збільшити час зберігання розчину, покращують його властивості експлуатації, але не мають стійкості до вологи.

Для кладки цегли для облицювання краще застосувати змішані склади на основі високоякісного портландцементу, з домішкою зі всіляких модифікаторів, які здатні забезпечити необхідну вашому розчину пластичність, а також влагозащищенность і теплопровідність.

На сьогоднішній день найпопулярніша кладочна суміш — це М 150. Свою популярність вона отримала завдяки відмінним експлуатаційним властивостям, низькому водопоглинанню, високою стійкістю до різких перепадів температур (від мінусової до плюсової) і хороші якості по ізоляції тепла.

Кладочна суміш для цегли кольорова допоможе в повній мірі реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї та рішення. Її застосування дозволяє гармонійно поєднувати колір цегли і швів між ними. Для того щоб в домашніх умовах і своїми руками зробити подібну суміш необхідно змішати для світлих тонів додати білий цемент, а для темних відтінків — сірий. Тобто, біла кладочна суміш для цегли вийде, якщо змішати білий цемент з водою.

Спеціальні суміші найкраще використовувати для побудови великих споруд і їх окремих елементів.

Попередній запис
Методи укладання бетонної суміші

Подібні записи

Меню