Чим відрізняється цементний розчин від бетону?

Новини

Що таке цемент?

Цемент і бетон: в чому різниця? Якщо вам цікава відповідь на це питання, то варто розглянути кожну речовину окремо. Цемент має на увазі під собою суху речовину, яке виступає в ролі в’яжучого при виготовленні цементних і бетонних розчинів.

Цементний розчин представляє собою склад, який включає в себе 3 основних компоненти. Це цемент, пісок і вода. Крім цього, сюди зазвичай додаються різні регулюючі добавки, які підвищують міцність, стійкість до температур, до вологи.

Що таке бетон?

Коли ви не знаєте, чим відрізняється бетон від цементу, то варто розглянути основні поняття. Бетон являє собою камінь, який створений штучно з води, цементу, наповнювачів. Сюди також можуть входити різні добавки, які будуть покращувати характеристики.

Відмінні властивості цементного розчину

Якщо говорити про призначення, то цементний розчин зазвичай виступає в ролі стяжки для таких підлогових покриттів як ламінат, паркет, лінолеум і багато іншого.

Дуже часто за допомогою нього закладаються різні шви між плитами і блоками. Крім цього, складом проводиться оштукатурювання багатьох поверхонь. Це дозволяє надати їм привабливий зовнішній вигляд і ущільнити поверхню.

Попередній запис
Використання бетону в будівництві
Наступний запис
Як правильно заливати фундамент самостійно.

Подібні записи

Меню